gify kwiaty

 
Strona głównaPatron szkołyNauczycieleUczniowiePlan lekcjiOgłoszeniaGaleriaKontakt
 

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA
rok szkolny 2017/2018

Klasa 1
wychowawca:
Agnieszka Kwiatkowska
Klasa 1b
wychowawca:
Urszula Klimowicz
Klasa 2
wychowawca:
Bernadetta Gorczyca
Gapiński Szymon
Kałwa Bartłomiej
Kucharz Gabriela
Kunysz Sonia
Luszka Maja
Polus Wojciech
Scandola Antonio
Skrabalak Magdalena
Smarzyńska Liliana
Smyczyńska Stefania
Stojanowski Łukasz
Wagner Maja
Wągrowska Maja
Baworowska Anna
Corn Lena
Hudyma Aleksander
Izdebska Eliza
Jastrząb Aleksandra
Kędziora Wojciech
Kościcka Emilia
Marlikowska Maja
Opala Szymon
Polus Katarzyna
Szczurek Konrad
Turziak Wojciech
Wrońska Matylda
Drzewiecki Adam
Grelak Maciej
Grocholska Hanna
Jaskuła Tymon
Kaczmarek Witold
Kujawa Jan
Łańko Bianka
Mariasz Nadia
Nowicki Julian
Pisarska Agata
Polus Oliwier
Świtalska Julia

Klasa 3a
wychowawca:
Beata Rogacka
Klasa 3b
wychowawca:
Jolanta Oszmaniec
Klasa 4a
wychowawca:
Joanna Łyba
Bartosińska Iga
Czekajło Wojciech
Dobosz Zofia
Górska Eliza
Janik Mateusz
Kabza Alicja
Kwaśniak Gabriel
Lechman Łukasz
Olszewski Babiński Konrad
Rutkowska Antonina
Rybiak Aleksander
Sado Olaf
Stróżyna Piotr
Urszulak Blanka
Wolańska Lena
Zygmuntowicz Filip
Cedro Oskar
Chyl Małgorzata
Gierc Natalia
Grądecki Bartosz
Hakman Hanna
Kędziora Jakub
Kols Sebastian
Korochoda Michał
Kozieł Aleksandra
Kuczak Helena
Pisarczyk Anna
Polus Maksymilian
Sobczyk Aleksander
Syska Zuzanna
Zalewski Wojciech
Zankiewicz Borys
Baranowski Maciej
Blitek Antonina
Burzyńska Dominika
Karpowicz Natalia
Kazieczko Zuzanna
Kuros Szymon
Lechman Piotr
Mariasz Konrad
Onuchowska Olga
Sieniewicz Amelia
Spurek Julia
Szopka Michał
Wieczorek Mateusz
Włodarczyk Dominik
Wojtaszek Hanna

Klasa 4b
wychowawca:
Sławomir Żukowski
Klasa 4c
wychowawca:
Edyta Karpińska
Klasa 5a
wychowawca:
Katarzyna Gapińska
Bogdanowicz Piotr
Burcon Miłosz
Ferdynus Igor
Fila Zuzanna
Gorczyca Filip
Jankowiak Lilianna
Kiwerc Hanna
Kozikowski Igor
Kruzel Adam
Liziniewicz Julian
Markulak Krzysztof
Nowicka Lilianna
Rybaczek Maksymilian
Sojka Hanna
Stojanowska Amelia
Wagner Julianna
Błaszczyk Wiktor
Dalkowski Jakub
Hryńczuk Bartosz
Kaiser Lukas
Klocek Maksymilian
Kogut Jakub
Kropska Amelia
Lepko Miłosz
Mikołajczyk Lena
Ochman Barbara
Rzeźnik Aleksandra
Scandola Karol
Szewczyk Hubert
Trzcińska Amelia
Wantoła Emilia
Zięba Maciej
Czajka Stanisław
Dobosz Katarzyna
Gad Oliwia
Jakowicka Amelia
Jurec Nikola
Kabza Agata
Karnowska Aleksandra
Mariasz Igor
Miziński Marcel
Napiórkowska Amelia
Pajączkowski Kuba
Prokopczyk Anna
Stachów Alicja
Staniek Amelia
Szakiel Anna
Woźniak Gabriela

Klasa 6a
wychowawca:
Małgorzata Stefaniak
Klasa 6b
wychowawca:
Katarzyna Nowińska
Klasa 7a
wychowawca:
Małgorzata Fudali-Hakman
Bartosiński Michał
Burcon Alan
Burdach Jakub
Czepiński Rainer
Durys Weronika
Dworak Jakub
Gierczyk Milena
Jarmolski Szymon
Kwaśniak Weronika
Majda Hanna
Michalczewski Nikodem
Pisarski Adrian
Pokorski Kuba
Soroko Gabriela
Szulak Izabela
Wentlant Michał
Bajko Jagoda
Bajko Nina
Baworowska Aleksandra
Boryń Kornelia
Buczyński Kamil
Cedro Julia
Drzewiecki Jakub
Dworak Hubert
Dziędzioła Wojciech
Gozdawa-Dydyński Nestor
Kalemba Igor
Koroblewski Mateusz
Krzesińska Wioleta
Kulczycki Wojciech
Niedźwiecka Aleksandra
Wroński Witold
Bajko Zuzanna
Blitek Franciszek
Czapracka Alicja
Dul Hanna
Jaskuła Hanna
Kaczmarek Maria
Kamiński Mateusz
Kuczak Alicja
Łahucik Agata
Polus Zofia
Rybczyńska Wiktoria
Spacjer Paweł
Worsztynowicz Kazimierz

   
Klasa 7b
wychowawca:
Katarzyna Szczepaniak
   
Drzewiecki Hubert
Jęcek Zuzanna
Klój Wiktor
Kościcki Kamil
Kowhanko Patryk
Kujawa Juliusz
Pajączkowska Oliwia
Pisarczyk Joanna
Rybaczek Konrad
Schmidt Zuzanna
Stawisińska Oliwia
Szulak Bartosz
Świątkowski Marcin
Wrońska Łucja
Zaucha Maja
   
     
     
  ARCHIWUM  
  2016/2017 2015/2016
2014/2015 2013/2014 2012/2013

 

 

 

         
         

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © www.ksp.zary.pl - 2012.
All Rights Reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.