gify kwiaty

 
Strona głównaPatron szkołyNauczycieleUczniowiePlan lekcjiOgłoszeniaGaleriaKontakt
 

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA
rok szkolny 2016/2017

Klasa 1
wychowawca:
Bernadetta Gorczyca
Klasa 2a
wychowawca:
Beata Rogacka
Klasa 2b
wychowawca:
Jolanta Oszmaniec

Adam Drzewiecki
Maciej Grelak
Hanna Grocholska
Tymon Jaskuła
Witold Kaczmarek
Jan Kujawa
Bianka Łańko
Nadia Mariasz
Julian Nowicki
Agata Pisarska
Oliwier Polus
Julia Świtalska
 

Iga Bartosińska
Wojciech Czekajło
Zofia Dobosz
Eliza Górska
Mateusz Janik
Alicja Kabza
Gabriel Kwaśniak
Łukasz Lechman
Konrad Olszewski-Babiński
Antonina Rutkowska
Aleksander Rybiak
Olaf Sado
Piotr Stróżyna
Blanka Urszulak
Lena Wolańska
Filip Zygmuntowicz
 
Oskar Cedro
Małgorzata Chyl
Natalia Gierc
Bartosz Grądecki
Hanna Hakman
Jakub Kędziora
Sebastian Kols
Michał Korochoda
Aleksandra Kozieł
Helena Kuczak
Anna Pisarczyk
Maksymilian Polus
Aleksander Sobczyk
Zuzanna Syska
Wojciech Zalewski
Borys Zankiewicz

Klasa 3a
wychowawca:
Agnieszka Kwiatkowska
Klasa 3b
wychowawca:
Urszula Klimowicz Gwiazdowska
Klasa 3c
wychowawca:
Małgorzata Ruczkowska
Maciej Baranowski
Antonina Blitek
Wiktor Braun
Dominika Burzyńska
Natalia Karpowicz
Zuzanna Kazieczko
Szymon Kuros
Piotr Lechman
Konrad Mariasz
Olga Onuchowska
Amelia Sieniewicz
Julia Spurek
Michał szopka
Mateusz Wieczorek
Dominik Włodarczyk
Hanna Wojtaszek
 
Alechno Anna Maria
Bogdanowicz Piotr
Burcon Miłosz
Ferdynus Igor
Fila Zuzanna
Gorczyca Filip
Jankowiak Lilianna
Kiwerc Hanna
Kozikowski Igor
Kruzel Adam
Liziniewicz Julian
Markulak Krzysztof
Nowicka Lilianna
Rybaczek Maksymilian
Stojanowska Amelia
Wagner Julianna
 
Wiktor Błaszczyk
Jakub Dalkowski
Bartosz Hryńczuk
Lukas Kaiser
Maksymilian Klocek
Jakub Kogut
Amelia Kropska
Miłosz Lepko
Lena Mikołajczyk
Barbara Ochman
Aleksandra Lepko
Karol Scandola
Hubert Szewczyk
Amelia Trzcińska
Emilia Wantoła
Maciej Zięba
 

Klasa 4
wychowawca:
Katarzyna Gapińska
Klasa 5a
wychowawca:
Małgorzata Stefaniak
Klasa 5b
wychowawca:
Katarzyna Nowińska
Czajka Stanisław
Dobosz Katarzyna
Gad Oliwia
Jakowicka Amelia
Jurec Nikola
Kabza Agata
Karnowska Aleksandra
Mariasz Igor
Miziński Marcel
Napiórkowska Amelia
Pajączkowski Kuba
Prokopczyk Anna
Stachów Alicja
Staniek Amelia
Szakiel Anna
Woźniak Gabriela
 
Michał Bartosiński
Alan Burcon
Jakub Burdach
Rainer Czepiński
Weronika Durys
Jakub Dworak
Milena Gierczyk
Szymon Jarmolski
Weronika Kwaśniak
Hanna Majda
Nikodem Michalczewski
Adrian Pisarski
Kuba Pokorski
Gabriela Soroko
Izabela Szulak
Michał Wentlant
 
Jagoda Bajko
Nina Bajko
Aleksandra Baworowska
Julia Cedro
Jakub Drzewiecki
Hubert Dworak
Wojciech Dziędzioła
Nestor Gozdawa- Dydyński
Antoni Harenda
Igor Kalemba
Mateusz Koroblewski
Wioleta Krzesińska
Wojciech Kulczycki
Aleksandra Niedźwiecka
Witold Wroński

 

 
Klasa 6a
wychowawca:
Małgorzata Fudali Hakman
Klasa 6b
wychowawca:
Katarzyna Szczepaniak
 
Zuzanna Bajko
Franciszek Blitek
Hanna Dul
Hanna Jaskuła
Maria Kaczmarek
Mateusz Kamiński
Alicja Kuczak
Agata Łahucik
Zofia Polus
Wiktoria Rybczyńska
Paweł Spacjer
 Hubert Drzewiecki
Zuzanna Jęcek
Wiktor Klój
Kamil Kościcki
Patryk Kowhanko
Juliusz Kujawa
Oliwia Pajączkowska
Joanna Pisarczyk
Konrad Rybaczek
Zuzanna Schmidt
Oliwia Stawisińska
Bartosz Szulak
Marcin Świątkowski
Łucja Wrońska
Maja Zaucha
 
 
     
     
  ARCHIWUM  
    2015/2016
2014/2015 2013/2014 2012/2013

 

 

 

         
         

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © www.ksp.zary.pl - 2012.
All Rights Reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.